UA-138707196-2

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ
İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için üye bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.
EĞİTBİLİM Bireysel ve Kurumsal Gelişim Merkezi üye bilgilerini yeni kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.
EĞİTBİLİM sitesine, egitbilim.net üyeliği ile giriş yapan kullanıcı eğitim satın alırken kredi kartı bilgilerini paylaşacaktır. Paylaşılan kredi kartı bilgileri Eğitbilim tarafından gizli tutulacak, üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek: Kredi kart numarası ) Eğitbilim tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Üyeler Eğitbilim’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır.
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Eğitbilim’e sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@egitbilim.net e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.