UA-138707196-2

Hızlı Okuma Teknikleri İlkokul-4

HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ / İLKOKUL -4. SINIF (ONLINE)

Türkiye eğitim sistemi 2005 yılı itibari ile tümdengelim yerine tümevarım olarak değişmiştir. Okuma eğitimi ses temelli olarak verilmektedir. Bu nedenle öğrencilerin normal sesli okumaya geçmesi zaman almaktadır. Bazı öğrencilerde bu durum 4 sınıfa kadar sürebilmektedir.

4. sınıf öğrencileri için hazırlamış olduğumuz giriş seviyesindeki hızlı okuma sistemi ile 30 gün içinde hızlı okumaya geçirebilmektedir. Bu eğitim sayesinde öğrencilerimiz hem sesli hem sessiz çok hızlı, seri ve akıcı şekilde okuyabiliriler.

İlkokul 4. sınıf öğrencilerinin eğitim diğer gruplardan farklıdır. Öğrencinin okuması gereken metinler ve kelimelerin seviyesi eğitim grubuna göre özel olması gerekmektedir. Ayrıca ilk okuma hızları ve seviye artışlarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

4. sınıf öğrenciler için hazırladığımız, göz koordinasyonu ile göz kaslarını geliştirip, takistokop egzersizleri ile kelime görme hızını artırarak, gruplama ve gölgeleme egzersizleri ile göze metin üzerinde kontrol sağlar. Eğitim verimi, hızlı okuma ve anlama testleri ile ölçülerek öğrencinin gelişimini hem öğretmen hem öğrenci olarak takip edilebilmektedir.

KAYIT SÜRECİ ve UYGULAMA: Aşağıdaki kayıt işlemlerinde yer alan kayıt işlemini yapıp, sayfa altındaki formu bize ilettikten sonra mail adresinize gönderilecek linkten şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme girdikden sonra günlük yapmanız gereken çalışmalarla ilgili gerekli açıklamalar sistemde yer almaktadır.
28 saatlik uygulamaları programlı bir şekilde yaparak, eğitim sürecinin başından itibaren okuma hızınızı günlük test edeceğiniz çalışmalar yer almaktadır. Sistem içerisinde okuma hızınızı günlük takip edebileceğiniz grafikler yer almaktadır.

KAYIT İŞLEMLERİ:
  • Aşağıdaki "KAYIT OL" butonuna tıklayarak kredi kartınız ile online kayıt olabilirsiniz. 
  • TEB Şair Eşref Şb. Ahmet Nafiz Demir IBAN: TR08 0003 2000 0000 0057 4142 71 nolu hesaba katılım bedelini havale ya da EFT yaptıktan sonra iletişim sayfasından bilgilerinizi göndererek işleminizi tamamlayabilirsiniz. 
  • Merkezimize gelerek doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. (Hilton Center Kat: 1 Konak/İzmir) 

Ücret: 289 TL / Kampanya Ücreti: 149 TL


ÖN KAYIT FORMU