UA-138707196-2

Hızlı Okuma Teknikleri Genel

HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ / GENEL (ONLINE)

Hızlı okuma teknikleri sadece öğrenciler ve sınavlara hazırlananlar için değil, okumayı sevenler, çok kitap okumak isteyenler ile birlikte, iş yaşamında fazla okuması gerekenler, okurken yüksek düzeyde dikkatli olması gerekenler için de önemlidir.

Hızlı okuma teknikleri eğitimi, sadece okuma hızını arttırmayı sağlamakla kalmaz, okurken dikkatin daha fazla yoğunlaşmasını ve konsantrasyonun en üst düzeye çıkmasını sağlayarak hatasız okumayı da sağlar.


KAYIT SÜRECİ ve UYGULAMA: Aşağıdaki kayıt işlemlerinde yer alan kayıt işlemini yapıp, sayfa altındaki formu bize ilettikten sonra mail adresinize gönderilecek linkten şifrenizle sisteme giriş yapabilirsiniz. Sisteme girdikden sonra günlük yapmanız gereken çalışmalarla ilgili gerekli açıklamalar sistemde yer almaktadır. 28 saatlik uygulamaları programlı bir şekilde yaparak, eğitim sürecinin başından itibaren okuma hızınızı günlük test edeceğiniz çalışmalar yer almaktadır. Sistem içerisinde okuma hızınızı günlük takip edebileceğiniz grafikler yer almaktadır.

KAYIT İŞLEMLERİ:
  • Aşağıdaki "KAYIT OL" butonuna tıklayarak kredi kartınız ile online kayıt olabilirsiniz.
  • TEB Şair Eşref Şb. Ahmet Nafiz Demir IBAN: TR08 0003 2000 0000 0057 4142 71 nolu hesaba katılım bedelini havale ya da EFT yaptıktan sonra iletişim sayfasından bilgilerinizi göndererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Merkezimize gelerek doğrudan kayıt yaptırabilirsiniz. (Hilton Center Kat: 1 Konak/İzmir)

Ücret: 289 TL
/ Kampanya Ücreti: 149 TL

KAYIT FORMU